h a k k ı m ı z d a

2013 yılında Tamer Balcı ve Emel Polat ortaklığıyla kurulan Grid Mimarlık Tasarım, farklı ölçekteki tasarım konularına aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır.
Mimari projelendirme sürecini, yer, zaman ve nitelik kriterleri doğrultusunda ele alan ofis, yenilikçi ve dinamik bir üretimi hedeflemektedir.
Konut, karma kullanım, ticari, ofis, konaklama, kamu ve kültür konularında deneyimlere sahip olan Grid Mimarlık Tasarım, mimari ve iç mimari projelendirme alanlarında çalışmalarını gerçekleştirmektedir.


TAMER BALCI
1979 yılında Artvin' de doğdu. 2004 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu.2005-2008 yılları arası Viyana Teknik Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimi aldı. 2010 yılına kadar farklı mimarlık ofisleriyle free-lance olarak da çalışmalar yürüttü.Mesleki faaliyetlerini Grid Mimarlık Tasarım'da devam ettirmektedir.
EMEL POLAT 

1984 yılında Tunceli' de doğdu. 2010 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. Çalışmalarına Grid Mimarlık Tasarım' da devam etmektedir.